Замовити дзвінок
Залиште свій номер телефону
Ми допоможемо Вам найближчим часом
Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Лазерне різання фанери

Ви нам — завдання і макет, ми Вам — матеріал і якісно виконану роботу
Завантажте макет завдання і протягом 30 хвилин дізнаєтеся ціну замовлення
Заповніть контактні дані і на протязі 30 хвилин отримаєте ціну замовлення
1. Завантажте макет завдання
Відповідний формат файлу ( .ai / .svg / .pdf / .eps / .cdr / .svg / .pdf / .dxf / .dwg). Якщо файлу немає, дотримуйтесь до кроку 2
Опишіть завдання
Ми можемо порізати фанери більше 9 км в день!
(Приклад: товщина 4 мм)
Калькулятор ціни лазерного різання фанери
Виберіть товщину полотна
Кількість метрів
+
Вартість порізки: 0 грн.
Порахуємо за Вас! Зверніться в службу підтримки
Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь з Політикою конфіденційності компанії

Ціни на лазерне різання фанери

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
ваших замовлень
1300х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
4
роки досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години

Застосування можливостей лазерного різання фанери

Лазерний розкрій фанери використовується
в різних сферах життя і бізнесу
За допомогою лазерів СО2 для різання фанери можна виготовити різні вироби і застосувати в різних бізнес сферах:

 • Упаковка для товарів;
 • Написи і об'ємні букви;
 • Дитячі іграшки;
 • Предмети мистецтва і ремесла;
 • Сувенірна продукція;
 • Новорічні прикраси;
 • Подарункові вироби;
 • Архітектурні макети;
 • Конструювання меблів;
 • Торгове обладнання;
 • Шкільне приладдя;
 • Подарункові коробки;
 • Декоративні елементи;
 • Дизайн інтер'єрів;
 • Інкрустації.

Лазерне різання фанери, — це один з базових процесів в нашій роботі. У будь-якій зі сфер діяльності Ви можете звернутися до нас і отримати професійну допомогу з гарантіями якісної роботи.
Характеристики:
• Розмір листа фанери (купуємо): 1525 х 1525 мм;
• Кількість СО2 лазерів в GRAVO: 3;
• Розмір максимального робочого поля: 1300 х 1000 мм;
• Максимальна потужність трубок для лазерного різання фанери: 100 Вт;

• Наші можливості (приклад на 4-х мм листі):
за 24 години поріжемо 9.245 км полотна;
- Максимальна товщина фанери з чистим різом: 12 мм.
Переваги лазерного різання фанери
 • Можливість створення геометричних форм будь-якої складності;
 • Відсутність необхідності в закріпленні матеріалу, як з фрезерним обладнанням;
 • Відсутній знос обробних деталей, як в фрезерних верстатах, тому що різання фанери виконується лазерним променем, у якого немає зносу;
 • Точність різу і якість поверхні після порізки фанерного листа СО2 лазером вище, тому що при лазерному різанні відбувається миттєве випаровування дерева;
 • Відсутність стружки.

Приклади наших робіт

Різання фанери Україна
Особливості матеріалу
Можливості обладнання
Переваги СО2 лазерів
Деталі роботи з лазерними верстатами
Вже досить довгий час цей матеріал з успіхом використовується в дизайні, побуті і багатьох інших галузях, особливо для виробництва сувенірів та рекламної продукції. Саме тому лазерне різання фанери [laser cutting plywood] у Києві в GRAVO отримала популярність і визнання, завдяки відмінним перевагам і можливостям, що дозволяє обробляти матеріал на високому рівні якості.
Лазерне різання фанери допомагає виробляти вироби, які потрібні для ландшафтного дизайну, оформлення приміщень, а також в якості упаковки для різних товарів. Лазерне різання фанери передбачає використання певної технології, а також відштовхується від характеристик матеріалу, товщини заготовки і вимог щодо якості виконання, яке встановлено і пред'являється до фінальних результатів продукції.

Різка фанери в Києві в GRAVO на сучасних потужних СО2 лазерних верстатах, допомагає забезпечити високоточне позиціонування і акуратний, точний різ, який можна відразу відправляти на наступний етап виробництва, без необхідності додаткової обробки, зважаючи на високу якість роботи. Дерево відрізняється популярністю, тому дуже цінується в різних сферах виробництва, завдяки особливостям конструкції, яка має хорошу міцність і вологостійкість, що допомагає уникнути впливу вологості при помірних умовах зберігання матеріалу.
Лазерне різання фанери, ціна якої доступна і прийнятна, за допомогою лазера забезпечується на високому рівні, однак на швидкість і можливість розкрою впливають такі чинники:

1. Особливість листкової структури;
2. Різноманітність деревного шпону;
3. Товщина матеріалу;
4. Відмінності клейового компонента.

Розкрій фанери здійснюється в оптимальному рішенні листа марки ФК, де є достатня міцність, адже використовується карбамідна смола для з'єднання. Така марка забезпечує найвищу продуктивність, яка набагато вище інших варіантів. Фахівці не рекомендують проводити розкрій з товщиною більше 12 міліметрів, адже для такого процесу потрібне збільшення потужності і зниження швидкості, що в більшості випадків викликає перегрів і обвуглювання країв, а з деякими іншими матеріалами – плавлення матеріалу.

Фігурна лазерне різання фанери, ціна якої в майстерні GRAVO обчислюється виходячи з особистих виробничих потужностей, має особливу технологію розкрою, яка полягає у високій концентрації теплового впливу лазерного променя на заготовку. Луч фокусується в дуже вузький пучок з мінімальним діаметром, викликаючи швидке випаровування області впливу, забезпечуючи прожиг потрібної товщини. Лінія розрізу виходить якісною і тонкою, з рівними і акуратними краями, незалежно від складності проекту.
Різка дерева відбувається з високою продуктивністю і якістю розкрою, забезпечуючи на виході акуратні вироби. Крім цього, також відзначаються такі переваги:

1. Безконтактна робота з заготовками – мінімальний діаметр лазерного променя і відсутність впливу на матеріал, забезпечує ідеальний проріз без механічних пошкоджень, відколів і подряпин;
2. Рівні, гарні краї зрізу, які досягаються навіть при обробці дрібних деталей зі складними ескізами;
3. Відсутність потреби застосування фізичних зусиль і витрат енергії в процесі обробки – все здійснюється за допомогою високоточного обладнання та програмного забезпечення;
4. Достатня простота і легкість роботи;
5. Після проведення першого етапу виробництва, заготовку можна відразу відправляти на наступний, тому що не потрібна додаткова обробка, зважаючи на відсутність шорсткості і інших дефектів.

Окремо варто виділити високу швидкість роботи обладнання, яка підвищується за рахунок кількості наших машин, в той же час залишаючи якість на високому рівні.
Альтернативним варіантом обробки виробів лазером, вважається фрезерна, яка також забезпечує хороші результати при необхідності використання такого методу роботи. Робота лазерного променя надає високу точність, що допомагає в значній мірі знизити кількість відходів, а відповідно забезпечити економію матеріалу. Також, наголошується простота виконання і можливість розкрою різної складності і на будь-яку кількість різних заготовок. Все це доповнює високу якість підсумкового результату, який не потребує додаткової обробки і шліфування.

Таким чином, процедура виконується досить швидко і без відходів, а для поліпшення якості використовуються чиллери з системами обдування. Дані елементи складаються з водяних насосів і фреону, який допомагає не нагріватися і обдувати продукти горіння від заготовок. Завдяки цьому зменшується ступінь обвуглювання країв розрізу, відповідно поліпшується якість виконання.

Точні деталі, одержувані за допомогою лазерного різання фанери, можуть прикрасити будь-який дизайн інтер'єру та екстер'єру, приховуючи проблемні зони і підкреслюючи особливості.

Відповіді на питання

питання:
Яку фанеру ви використовуєте?
GRAVO:
Тут є 2 моменти:
Клас матеріалу і шпон (верхнє покриття).

1. Ми завжди використовуємо тільки клас 1/1 (В/В) або 1/2 (В/ВВ), (Ш2) шліфована з 2-х сторін;
2. В основному для лазерного різання фанери принциповим є саме її високий клас, а ось для гравіювання ми використовуємо фанерний лист, на якому шпон після прожигання буде максимально темним – при цьому гравіювання буде максимально красивим!
 • /
Лазерне різання фанери

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Лазерне різання гравіювання маркування
GRAVO 2016 - 2021
Лазерне різання
Лазерне різання гравіювання маркування
GRAVO 2016 - 2021
Лазерне різання