Замовити дзвінок
Залиште свій номер телефону
Ми допоможемо Вам найближчим часом
Натискаючи на кнопку, я погоджуюся з Політикою конфіденційності

Лазерне різання фанери

Ви нам — завдання і макет, ми Вам — матеріал і якісно виконану роботу
Завантажте макет завдання і протягом 30 хвилин дізнаєтеся ціну замовлення
Заповніть контактні дані і на протязі 30 хвилин отримаєте ціну замовлення
1. Завантажте макет завдання
Відповідний формат файлу ( .ai / .svg / .pdf / .eps / .cdr / .svg / .pdf / .dxf / .dwg). Якщо файлу немає, йдіть до кроку 2
Опишіть завдання
Ми можемо порізати фанери більше 9 км в день!
(Приклад: товщина 4 мм)
Калькулятор ціни лазерного різання фанери
Виберіть товщину полотна
Кількість метрів
+
Вартість порізки: 0 грн.
Порахуємо за Вас! Зверніться в службу підтримки
Натискаючи на кнопку, я погоджуюся з Політикою конфіденційності

Ціни на лазерне різання фанери

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
ваших замовлень
1300х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
4
роки досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години

Застосування можливостей лазерного різання фанери

Лазерний розкрій фанери використовується
в різних сферах життя і бізнесу
За допомогою лазерів СО2 для різання фанери можна виготовити різні вироби і застосувати в різних бізнес сферах:

 • Упаковка для товарів;
 • Написи і об'ємні букви;
 • Дитячі іграшки;
 • Предмети мистецтва і ремесла;
 • Сувенірна продукція;
 • Новорічні прикраси;
 • Подарункові вироби;
 • Архітектурні макети;
 • Конструювання меблів;
 • Торгове обладнання;
 • Шкільне приладдя;
 • Подарункові коробки;
 • Декоративні елементи;
 • Дизайн інтер'єрів;
 • Інкрустації.

Лазерне різання фанери, — це один з базових процесів в нашій роботі. У будь-якій зі сфер діяльності Ви можете звернутися до нас і отримати професійну допомогу з гарантіями якісної роботи.
Характеристики:
• Розмір листа фанери (купуємо): 1525 х 1525 мм;
• Кількість СО2 лазерів в GRAVO: 3;
• Розмір максимального робочого поля: 1300 х 1000 мм;
• Максимальна потужність трубок для лазерного різання фанери: 100 Вт;

• Наші можливості (приклад на 4-х мм листі):
за 24 години поріжемо 9.245 км полотна;
- Максимальна товщина фанери з чистим різом: 12 мм.
Переваги лазерного різання фанери
 • Можливість створення геометричних форм будь-якої складності;
 • Відсутність необхідності в закріпленні матеріалу, як з фрезерним обладнанням;
 • Відсутній знос обробних деталей, як в фрезерних верстатах, тому що різання фанери виконується лазерним променем, у якого немає зносу;
 • Точність різу і якість поверхні після порізки фанерного листа СО2 лазером вище, тому що при лазерному різанні відбувається миттєве випаровування дерева;
 • Відсутність стружки.

Приклади наших робіт по різанню фанери

Різання фанери Україна

Уже достаточно долгое время этот материал с успехом используется в дизайне, быту и многих других отраслях, особенно для производства сувениров и рекламной продукции. Именно поэтому лазерная резка фанеры [laser cutting plywood] в Киеве в GRAVO получила популярность и признание, благодаря отличным преимуществам и возможностям, позволяющим обработку на высоком уровне качества.
Лазерне різання фанери
Порезка фанеры Киев
Особливості матеріалу

Лазерне різання фанери допомагає виробляти вироби, які потрібні для ландшафтного дизайну, оформлення приміщень, а також в якості упаковки для різних товарів. Лазерне різання фанери передбачає використання певної технології, а також відштовхується від характеристик матеріалу, товщини заготовки і вимог щодо якості виконання, яке встановлено і пред'являється до фінальних результатів продукції.

Різка фанери у Києві в GRAVO на сучасних потужних СО2 лазерних верстатах, допомагає забезпечити високоточне позиціонування і акуратний, точний різ, який можна відразу відправляти на наступний етап виробництва, без необхідності додаткової обробки, зважаючи на високу якість роботи. Дерево відрізняється популярністю, тому дуже цінується в різних сферах виробництва, завдяки особливостям конструкції, яка має хорошу міцність і вологостійкість, що допомагає уникнути впливу вологості при помірних умовах зберігання матеріалу.
Можливості обладнання

Лазерне різання фанери, ціна якої доступна і прийнятна, за допомогою лазера забезпечується на високому рівні, однак на швидкість і можливість розкрою впливають такі чинники:

1. Особливість листкової структури;
2. Різноманітність деревного шпону;
3. Товщина матеріалу;
4. Відмінності клейового компонента.

Розкрій фанери здійснюється в оптимальному рішенні листа марки ФК, де є достатня міцність, адже використовується карбамідна смола для з'єднання. Така марка забезпечує найвищу продуктивність, яка набагато вище інших варіантів. Фахівці не рекомендують проводити розкрій з товщиною більше 12 міліметрів, адже для такого процесу потрібне збільшення потужності і зниження швидкості, що в більшості випадків викликає перегрів і обвуглювання країв, а з деякими іншими матеріалами – плавлення матеріалу.

Фігурна лазерне різання фанери, ціна якої в майстерні GRAVO обчислюється виходячи з особистих виробничих потужностей, має особливу технологію розкрою, яка полягає у високій концентрації теплового впливу лазерного променя на заготовку. Луч фокусується в дуже вузький пучок з мінімальним діаметром, викликаючи швидке випаровування області впливу, забезпечуючи прожиг потрібної товщини. Лінія розрізу виходить якісною і тонкою, з рівними і акуратними краями, незалежно від складності проекту.
Переваги СО2 лазерів

Різка дерева відбувається з високою продуктивністю і якістю розкрою, забезпечуючи на виході акуратні вироби. Крім цього, також відзначаються такі переваги:

1. Безконтактна робота з заготовками – мінімальний діаметр лазерного променя і відсутність впливу на матеріал, забезпечує ідеальний проріз без механічних пошкоджень, відколів і подряпин;
2. Рівні, гарні краї зрізу, які досягаються навіть при обробці дрібних деталей зі складними ескізами;
3. Відсутність потреби застосування фізичних зусиль і витрат енергії в процесі обробки – все здійснюється за допомогою високоточного обладнання та програмного забезпечення;
4. Достатня простота і легкість роботи;
5. Після проведення першого етапу виробництва, заготовку можна відразу відправляти на наступний, тому що не потрібна додаткова обробка, зважаючи на відсутність шорсткості і інших дефектів.

Окремо варто виділити високу швидкість роботи обладнання, яка підвищується за рахунок кількості наших машин, в той же час залишаючи якість на високому рівні.
Деталі роботи з лазерними верстатами

Альтернативним варіантом обробки виробів з фанери лазером, вважається фрезерна, що також забезпечує хороші результати при необхідності використання такого методу роботи. Але у фрезерувальних машин є свій нюанс при роботі з матеріалом – за допомогою цього методу неможливо зробити гострі кути заготовки і вирізати фігури з гострими переходами. Будь кут завжди буде не менше, ніж радіус, з якої крутиться фреза, встановлена в верстаті.

Робота лазерного променя надає високу точність, що допомагає в значній мірі знизити кількість відходів, а відповідно забезпечити економію матеріалу. Також, наголошується простота виконання і можливість розкрою різної складності і на будь-яку кількість різних заготовок. Все це доповнює найвищу якість підсумків результату, який не потребує додаткової обробки і шліфування.

Таким чином, процедура виконується досить швидко і без відходів, а для поліпшення якості використовуються чиллери з системами обдування. Дані елементи складаються з водяних насосів і фреону, який допомагає не нагріватися і обдувати продукти горіння від заготовок. Завдяки цьому зменшується ступінь обвуглювання країв розрізу, відповідно поліпшується якість виконання.

Точні деталі, одержувані за допомогою лазерного різання фанери, можуть прикрасити будь-який дизайн інтер'єру та екстер'єру, приховуючи проблемні зони і підкреслюючи особливості.

Відповіді на питання

питання:
Яку фанеру ви використовуєте, якщо я хочу зробити замовлення з вашого матеріалу?
GRAVO:
Тут є 2 моменти:
Клас матеріалу і шпон (верхнє покриття).

1. За замовчуванням, ми завжди використовуємо тільки клас фанери 1/2 (В / ВВ), (Ш2) шліфована з 2-х сторін – це максимально якісна фанера, підходяща для різних виробів, особливо при лазерного різання сувенірної продукції та подарункових виробів.
Якщо ж якість верхнього шару або наявність сучків не принципово, то за запитом клієнта, щоб здешевити виготовлення, можемо вироби вирізати з фанери класом нижче;

2. В основному для лазерного різання фанери принциповим є саме її високий клас, а ось для гравіювання ми використовуємо фанерний лист, на якому шпон після запису буде максимально темним - при цьому гравірування буде максимально красивою!

 • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом