Замовити дзвінок
Залиште свій номер телефону
Ми допоможемо Вам найближчим часом
Натискаючи на кнопку, я погоджуюся з Політикою конфіденційності

Лазерне гравіювання по дереву

Лазерне гравіювання — це процес випалювання (випаровування) тонкого шару матеріалу, на який потрапляє лазерний промінь, який формується в газовій трубці, проходить через ланцюг дзеркал, і фокусується на поверхні матеріалу, який нам потрібно програвіювати. В даному прикладі ми зробили ефект, коли на темному шарі фанери, яка покрита морилкою, ми наносимо світле гравіювання. Це відбувається через певні налаштування швидкості і потужності лазера, і наявності покриття на поверхні дерева.
Гравіювання на фанері
Процес нанесення світлого лазерного гравірування на темну поверхню фанери

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
ваших замовлень
1300х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
4
роки досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години
Гравіювання по дереву
Принцип робочого процесу
Технологія гравіювання по дереву
Переваги СО2 лазерів
Методи лазерного гравірування
При бажанні створити унікальний і ексклюзивний виріб вам допоможе лазерне гравіювання на дереві – матеріалу, який відмінно підходить для обробки за допомогою СО2 лазерного верстата. Граврування по дереву, ціна якої в GRAVO розраховується за різними параметрами і орієнтується на власні виробничі потужності, допомагає отримувати красиві вироби високої якості різних обсягів за досить короткий період часу.

При створенні сувенірної продукції, наприклад з фанери, перед тим як робити брендування шляхом лазерного гравірування, GRAVO може використати лазерну різку фанери для попереднього розкрою листів матеріалу.
Фанера є відмінним матеріалом з хорошими для обробки властивостями. При попаданні на заготовку променя лазера з великою температурою, дерево змінює колір з різними діапазонами відтінків, які залежать саме від потужності променя і швидкості обробки. Також, режими гравіювання і професіоналізм наших майстрів допомагають створювати не тільки плоскі зображення, а й рельєфні.

Лазерне гравіювання має прекрасну популярністю і набула широкого поширення в створенні особливих зображень в порівнянні з механічною і піскоструменевою обробкою. Найтонший у діаметрі лазерний промінь має велику температуру, що дозволяє без контакту, швидко і якісно здійснювати гравіювання. Також, оператору доступні різні налаштування, які допомагають оптимально регулювати і керувати процесом.
Дерево володіє хорошими для обробки властивостями, маючи також свої певні особливості, які можуть вплинути на проведення гравіювання лазерним променем. Саме тому слід враховувати такі фактори:

1. Структура матеріалу – фанеру варто вибирати з максимально однорідною структурою і однаковою щільністю шпону. Поверхня повинна бути рівною і без ущільнень, що може позначитися на подальшому процесі. Звичайно ж, під час роботи можна повторити операції ще кілька разів, але це не економічно і займає трохи більше часу. Абсолютно не рекомендується і навіть забороняється наявність сучків, грибків і гнилих ділянок, які призводять до значно гірших результатів;

2. Вологість – в процесі лазерного гравіювання, особливу роль відіграє вологість матеріалу, а відповідно, його зберігання в минулому. Великим значенням вважається однорідність вологості листа матеріалу, і не допустимо розкид показників по всій поверхні.
Загалом, гравіювання за допомогою СО2 лазерного верстата не відрізняється складністю, незалежно від того, що для функціонування потрібне складне обладнання з високою продуктивністю. Для лазерного гравіювання по дереву відзначаються такі переваги:

1. Безконтактний процес – не потрібно механічно впливати на матеріал, тому що за все відповідає лазер, а налаштування вносяться за допомогою комп'ютера;

2. Простота при роботі – при замовленні слід передати необхідні зображення або ескіз в векторному форматі, після чого оператор налаштовує обладнання і запускає процес;

3. Точність і акуратність – відмінна якість роботи, без необхідності додаткової обробки і шліфування.

Також, наголошується висока швидкість гравіювання, що дозволяє не витрачати час на очікування. Процес також відрізняється безвідхідністю з можливістю роботи навіть з дрібними заготовками.

Від потужності лазера і налаштування швидкості залежить якість гравіювання певного матеріалу, а правильно виставляючи параметри, не допускається підвищення температури, що може вплинути на якість роботи. Областей застосування гравіювання дерева за допомогою лазера дуже багато, але робота з фанерою є дуже популярною і поширеною в багатьох сферах.

Фанера має визнання в будівництві, побуті і особливо в рекламній та сувенірної сфері, а різноманітність виробів допомагає ландшафтним дизайнерам оформляти стиль на найвищому рівні. Також, гравіювання на дереві привабливо виглядає в інтер'єрі квартир і будинків, приховуючи можливі недоліки і підкреслюючи переваги.
Перше гравіювання дерева здійснювалося досить давно і це були спроби вручну нанести написи і малюнки, які не завжди відрізнялися детальністю і акуратністю виконання. Спочатку це були прості спроби створити красиві сувеніри з візерунками і вітальним текстом, після чого з'явилися спеціальні електричні вижигателі. З їх допомогою малювати стало краще навіть складні картинки, і в цілому, робота пішла швидше.

Куди краще справи стали після появи сучасних лазерних технологій – можливості розширилися, разом зі швидкістю виробництва, а також відзначається значна економія часу на гравіювання. Функціональність обладнання дозволяє створювати зображення різної складності, що особливо стало корисним для рекламних компаній, які виробляють привабливі і красиві вироби, здатні виділити і популяризувати продукцію.
  • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом