Лазерне гравіювання по дереву

Ціни на лазерне гравіювання по дереву

Лазерне гравіювання — це процес випалювання (випаровування) тонкого шару матеріалу, на який потрапляє лазерний промінь, який формується в газовій трубці, проходить через ланцюг дзеркал, і фокусується на поверхні матеріалу, який нам потрібно програвіювати. В даному прикладі ми зробили ефект, коли на темному шарі фанери, яка покрита морилкою, ми наносимо світле гравіювання. Це відбувається через певні налаштування швидкості і потужності лазера, і наявності покриття на поверхні дерева.
Гравіювання на фанері
Процес нанесення світлого лазерного гравірування на темну поверхню фанери

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
Ваших замовлень
1500х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
8
років досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години

Приклади наших робіт по лазерному гравіюванню по дереву

При бажанні створити унікальний і ексклюзивний виріб вам допоможе лазерне гравіювання на дереві – матеріалу, який відмінно підходить для обробки за допомогою СО2 лазерного верстата. Граврування по дереву, ціна якої в GRAVO розраховується за різними параметрами і орієнтується на власні виробничі потужності, допомагає отримувати красиві вироби високої якості різних обсягів за досить короткий період часу.

При створенні сувенірної продукції, наприклад з фанери, перед тим як робити брендування шляхом лазерного гравірування, GRAVO може використати лазерну різку фанери для попереднього розкрою листів матеріалу.
  • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом