Лазерне різання оргскла (акрил)

Завантажте макет завдання і протягом 30 хвилин дізнаєтеся ціну замовлення
Заповніть контактні дані і на протязі 30 хвилин отримаєте ціну замовлення
1. Завантажте макет завдання
Відповідний формат файлу ( .ai / .svg / .pdf / .eps / .cdr / .svg / .pdf / .dxf / .dwg). Якщо файлу немає, йдіть до кроку 2
пример лазерной резки и гравировки акрила
Ми можемо різати акрил від мінімальної товщини до 10 мм.
Одна з наших послуг – гравіювання на акрилі.
Калькулятор ціни лазерного різання акрилу
Вартість порізки: 0 грн.
Натискаючи на кнопку, я погоджуюся з Політикою конфіденційності

Ціни на лазерне різання акрилу

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
Ваших замовлень
1500х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
8
років досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години

Приклади і нові роботи з лазерного різання акрилу GRAVO у Києві

Різання оргскла в Києві

Лазерне різання оргскла в Києві вважається одним з базових процесів у виробництві рекламної і торгової продукції, набирає особливої популярності і вже досить часто використовується в різних сферах життєдіяльності. Лазерне різання акрилу є технологією, яка широко використовується для швидкого, точного розкрою листів і порізки заготовок на потрібні деталі. Наприклад, використовуючи фрезер, домогтися точності та акуратності виконання робіт з різання оргскла, порівняно з СО2 лазерами, практично неможливо.
Головні особливості процесу

Акрил або оргскло – це пластик з красивою структурою, який має стійкість до вологи та інших впливів, з якого можливо створювати довговічні і красиві вироби.

Лазерне різання оргскла передбачає використання спеціальних СО2 лазерних верстатів, які відмінно підходять для обробки даного матеріалу. Випромінювання від променя переходить в тепло, яке випаровує задані ділянки матеріалу, проводячи якісну точну лазерну різку оргскла. Оператору, який працює з обладнанням, досить просто запрограмувати траєкторію і вибрати режим, перевіряючи всі встановлені комп'ютером налаштування.

Лазерне різання акрилу відбувається на потужних і високотехнологічних верстатах, які мають відмінну і ефективну систему переміщення променя по встановленим координатам X і Y. Відбувається фокусування променя в середині заготовки, після чого здійснюється автоматичне перенастроювання і запуск процесу.

Різання акрилу на верстатах має особливість – тонкі і товсті листи ріжуться однаково якісно, що звичайно залежить від навичок оператора в виставлення певних необхідних параметрів. Інші варіанти різання оргскла не здатні надати подібну функціональність.

Фахівці відзначають чудову економію сировини, яка досягається завдяки відмінним налаштування і тонкій, акуратній роботі обладнання. Висока продуктивність робочого процесу з мінімальними затратами, а верстат можна налаштовувати без необхідності фізичного втручання в залізо.

Спосіб різання акрилу лазером забезпечує високу ефективність при виготовленні виробів і надає їм особливу індивідуальність шляхом з'єднання процесів лазерного різання і гравіювання.
Основні переваги

Матеріал має відмінну популярність і досить часто використовується в рекламній індустрії, а також допомагає поліпшити сферу виробництва сувенірів. Луч має тонкий діаметр, внаслідок чого відбувається ефективна і якісна обробка, без дефектів і механічних пошкоджень.

Переваги фігурного лазерного різання оргскла за розмірами під впливом променя наступні:

1. Точність різання – тонкий промінь проводить ідеальні лінії, рівні й акуратні, без необхідності додаткової обробки, а також без ризику нанесення будь-яких ушкоджень, відколів і подряпин;

2. Швидка швидкість роботи – процес проходить в дуже швидкому темпі за підтримки однаково високого рівня якості;

3. Безконтактне функціонування – на поверхню здійснюється мінімальний вплив, тому що при запуску машини працює тільки комп'ютер і лазерний промінь. Така особливість забезпечує економію матеріалу з якістю і без необхідності додаткової обробки.

За допомогою променя легко досягти ідеальних результатів, вирізаючи необхідні вироби різної складності і геометричних форм.
Устаткування і область застосування

Для лазерного різання оргскла застосовується обладнання, в основі якого знаходиться СО2 лазер, але також досить хорошими вважаються волоконні та твердотільні моделі. Верстати з легкістю переносять імпульсний і безперервний режими роботи, демонструючи прекрасні результати роботи.

Матеріал широко застосовується в меблевій сфері, набирає широку популярність в рекламній індустрії і не менш важливий для сфери ХоРеКи. Не варто забувати і про будівництво – прозора підлога, покриття склом і багато іншого. За рахунок безпеки, легкості конструкції і обробки матеріалу, все частіше можна зустріти освітлювальні прилади з акрилу, вартість яких значно менше, ніж виготовляються зі звичайного скла.

Лазерне різання оргскла допомагає забезпечити високу якість при мінімальних витратах матеріалу і часу, що особливо цінується багатьма клієнтами і великими компаніями, що займаються виробництвом певних виробів з оргскла. СО2 верстати за останні роки стали незамінними у виробництві, а професійний підхід і досвід наших фахівців гарантують виконання проєктів будь-якої складності на найвищому рівні якості. Сюди відноситься не тільки порізка за ескізом, а й гравіювання поверхні – можливість ексклюзивно і привабливо створити індивідуальний дизайн і нанести бажані малюнки.
  • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом