Фрезерування на ЧПУ

Ви нам — завдання, ми Вам — матеріал та якісно виконане замовлення по ЧПУ фрезеруванню
Завантажте макет завдання і протягом 30 хвилин дізнаєтеся ціну замовлення
Заповніть контактні дані і на протязі 30 хвилин отримаєте ціну замовлення
1. Завантажте макет завдання
Відповідний формат файлу ( .ai / .svg / .pdf / .eps / .cdr / .svg / .pdf / .dxf / .dwg). Якщо файлу немає, йдіть до кроку 2

Ціни на ЧПУ фрезерування дерева

Ціни на ЧПУ фрезерування пластику (акрил, ПВХ, інше)

Відповіді на питання

питання:
З якими матеріалами ви можете працювати? Які матеріали можете фрезерувати?
GRAVO:
ДСП / Фанера / МДФ / Акрил / Композит / ПВХ
Чим відрізняється фрезерування матеріалу від лазерного різання?

Фрезерування і лазерне різання — це два різні методи обробки матеріалів, які мають свої особливості та застосування. Кожен зі станків призначений для своїх конкретних задач і має свої особливості:
  1. В першу чергу, це можливість виготовляти складні форми за допомогою фрез — у фрезерного станка є можливість поглиблюватись в площину матеріала на потрібну глибину, за рахунок чого ми можемо зробити різні форми та 3D моделі.
  2. Фрезерування використовує обертовий різальний інструмент (фрезу), який знімає матеріал з оброблюваної поверхні. Лазер не може вирізати частину матеріалу на якусь глибину, він прорізає матеріал на всю глибину.
  3. Фрезерний станок може використовуватися для різання і обробки широкого спектру матеріалів, включаючи метали, дерево, пластик та інші, для виготовлення складних форм і деталей, фрезерування каналів, пазів. Лазерні станки також бувають різних типів для роботи з різними матеріалами.
  4. Фрезерний станок може обробляти матеріал на велику глибину за кілька проходів. В свою чергу лазер прорізає матеіал повністю чи працює тілкьи з поверхнею матеріалу, наприклад, для гравіювання.
  • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом