Лазерне різання ДВП

Надаємо послуги якісного розкрою ДВП за Вашим завданням
Загрузите макет задания и в течении 30 минут узнаете цену заказа
Заполните контактные данные и в течении 30 минут получите цену заказа
1. Загрузите макет задания
Подходящий формат файла ( .ai / .svg / .pdf / .eps / .cdr / .svg / .pdf / .dxf / .dwg). Если файла нет, следуйте к шагу 2

Ціни на лазерну різку деревоволокнистих плит

GRAVO в цифрах

4
Кількість СО2 лазера
для швидкої обробки
Ваших замовлень
1500х1000
Розмір робочого поля
найбільшого верстата
виробництва GRAVO, (* мм)
8
років досвіду і
довіри клієнтів
9.245
км полотна можемо порізати 4-мм фанери за 24 години

Приклади наших робіт з лазерного різання ДВП

Розкрій деревоволокнистих плит на лазерному обладнанні

Лазерне різання ДВП у Києві
Лазерне різання ДВП на високотехнологічних лазерних верстатах надає високу точність і акуратність обробки, маючи мінімальний ризик появи різноманітних пошкоджень і дефектів. Розкрій ДВП лазером здійснюється для будь-якої складності векторного малюнка, адже потужність обладнання і перевірена технологія дозволяють досягти чудових результатів, розрізаючи заготовку за встановленими контурам, створюючи привабливі і важкі візерунки швидко і якісно.
Технологічні особливості процесу
Деревоволокниста плита має відмінні характеристики для обробки на лазерному обладнанні, широко застосовується в будівництві, декоративній обробці, виробництві меблевої продукції та інших сферах. Серед основних переваг вважаються: вологостійкість, хороша міцність і довготривалість в експлуатації, а також відзначається невелика ціна і схильність до різних варіантів обробки.

Технологія процесу не відрізняється особливою складністю, незалежно від того, що обладнання сучасне і потужне, здатне забезпечити найкращі умови для швидкого і якісного виробництва. Лазерний промінь є джерелом світлового випромінювання, який завдяки підвищеній концентрації має можливість проходити великі відстані, долаючи перешкоди. При цьому варто відзначити, що напрямок лазера не розсіюється, а закріплений в одному пучку з мінімальним діаметром. Температура лазерного променя дуже висока – це допомагає обробляти матеріали з різними характеристиками твердості і товщини.

Завдяки таким унікальним властивостям, на даний момент лазерна різка дуже популярна і ефективна для роботи з різними матеріалами, дозволяє створювати вироби абсолютно будь-якої складності, особливо дизайнерські та для прикраси інтер'єру, а також екстер'єру будівель.
Головні переваги різання ДВП лазером СО2
Висока точність роботи лазерних верстатів надає швидкий процес, який відрізняється якістю і ефективністю. Процес різання деревоволокнистих плит умовно розділяється на прямий і фігурний, з відзнакою в складності виконання. Комп'ютерне обладнання налаштовується і програмується оператором, а серед установок є: швидкість роботи, глибина розкрою і потужність лазера.

Переваг також достатньо:

1. Точність і швидка продуктивність – в найкоротші терміни виконуються проекти різної складності і в будь-якій кількості;
2. Відсутність відходів – автоматизація процесу і правильні налаштування допомагають налагодити безвідходний процес, виконуючи розкрій швидко і якісно;
3. Безконтактне різання ДВП – відсутність механічного впливу на заготовки не передбачає появи різноманітних пошкоджень, внаслідок чого можна різати навіть найтонші листи матеріалу;
4. Економічність – правильні налаштування і добре підібраний матеріал, допомагають виконувати великі обсяги робіт з відмінною економією, скорочуючи фінансові витрати. Також економити допомагає і безвідходність процесу.

Різання ДВП лазером виконується на якісному, потужному обладнанні, оснащеному ЧПУ, а багатий досвід наших фахівців дозволяє виконувати замовлення різної складності в найкоротші терміни, завжди залишаючи якість на високому рівні.

Відповіді на питання

Питання:
Що таке ДВП?
GRAVO:
ДВП — листовий матеріал, деревоволокниста плит.

ДВП можна класифікувати по:

  • густина,
  • наявність добавок,
  • спосіб пресування,
  • тип поверхні,
  • тип лицьового шару і його гладкість,
  • типом сполучного,
  • біо- та вогнестійкість,
  • типу структури,
  • області застосування.
Питання:
Які бувають товщини і варіанти листів ДВП?
GRAVO:
В основному в сфері лазерного різання ДВП до нас звертаються із запитами по шліфуваному або ламінованому ДВП, товщиною 1.5 (ХДФ), 2.5, 3, 4, 5 мм..

Товщини 2.5 і 3 мм бувають з ламінованим декоративним покриттям.
Питання:
Чим відрізняється ХДФ від ДВП?
GRAVO:
ХДФ (High-density fiberboard) — той же ДВП, тільки твердіше і щільніше, і відповідно, важче.
Питання:
Чим відрізняється MДФ від ДВП?
GRAVO:
МДФ (мілкодисперсна фракція, Medium-density fiberboard) — це деревоволокниста плита середньої щільності. МДФ є різновидом ДВП.
  • /

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом